Violetë Kukaj është ndër ata emra që me tu përmendur të kujtohen gjitha këngët e bukura që i ka sjëllur në mënyrë të palodhshmë për publikun.

Ajo po ashtu vitin e fundit ka qenë më se e përmendur për sa i përket jetës së saj private, ku ndarja nga bashkëshorti i saj me ditë të tëra ishte kryefjalë në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

E pas gjitha të vërtetave e thashethemve Violetë Kukaj vazhdoi ashtu e fortë duke dëshmuar karakterin e saj, madje pas ndarjes duket se sekondat, minutat dhe orët kanë punuar për së prapthi për këngëtaren e njohur.

Ajo veç u rinua e rifreskua saqë me bindje të madhe mund t’iu bëjë konkurrencë edhe 20 vjeçareve e ti lë edhe nën hije.

Imazhi që solli nga xhirimet që po mban për vit të ri e dëshmon shumë më shumë këtë gjë.

Ja shikojeni dhe binduni./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË