Mbrëmë ndodhi dasma e shumëpritur dhe të gjithë i bënë sytë katër për të parë çfarë po ndodhë.

Këngëtari i mirënjohur Blero i ka dhënë fund beqarisë me bukuroshen shqiptare Afrona Dikën, shkruan Kosovarja.

Çifti më i përfolur kishin organizuar pamje madhështore në mesin e qindra të fturave, familjarëve, miqve dhe kolegëve.

Nga prezenca e tyre u vërejt se që nga fillimi është krijuar atmosferë e zjarrtë, ku secili më shumë se tjetri e kallnin vendin me vallëzimet e tyre.

Por, sigurisht qershia mbi tortë ishte vallëzimi i çifti të porsamartuar, Bleros dhe Afronës.

Në orët e vona të martesës ata vazhduan pjesën tjetër jashtë, ku edhe vallëzuan dhe erdhën me poza e lëzije atraktive, ku bërën të gjithë të pranishmit të çmenden pas tyre. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË