Robert Berisha i përfolur së fundi për deklaratat e njëpasnjëshme në lidhje me kunatën e tij këngëtaren Altuna Sejdiu,vazhdon të mbajë të njëjtin qëndrim në raport me këtë cështje.

E për dallim prej tij, deri në intervistën e fundit dhe njëherit rikthyese, Tuna nuk pati dhënë asnjë deklaratë kundër tij dhe bashkëshortes Nora Istrefi.

Por, pavarësisht fjalëve nga këta të fundit, Tuna po e shijon pafundësisht jetën bashkëshortore krah Patrisit, shkruan Kosovarja.

Së fundi ata u panë në një vend për argëtimin e fëmijëve, me c’rast zgjodhën ta dërgonin Tianin e vogël.

E këtë gjë, menjëherë pas tyre, e bëri edhe Roberti i cili ndau disa momente nga argëtimin i vogëlushes Renee.

/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË