Morena nuk e ka ndërmend të heq dorë nga pozat provokuese.

Këngëtarja dhe modelja e njohur kosovare thuajse çdo ditë po shton dozën e provokimeve, duke u shfaqur secilën herë e më joshëse, shkruan “Kosovarja”

Morena ka ditë që po shijon bukuritë e Tajlandës, ku nuk kanë munguar imazhet joshëse siç di ti sjellë këngëtarja.

E pas videos që u shfaq duke bërë dush, e që bëri bujë mediatike tani radha i erdhi të pozojë edhe ndryshe.

E veshur në fustan të zi, Morena vë në fokus linjat e saj me një pozë provokuese e shtrirë në kolltuk të restaurantit.

E tillë është Morena, një femër e zjarrtë që të djeg që në shikim të parë./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË