Elita Rudi është shfaqur në top-formë pak kohë pas lindjes së djalit, ndërsa Gjiko ka habitur me komentin që ia la.

Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur në rozë.

Moderatorja kishte vënë në pah barkun e sheshtë në bluzën e shkurtër, ndërsa ky imazh e la pa fjalë edhe Gjikon.

“po duka apet me tpropozu”, ka shkruar Gjiko, i cili tash e sa herë i ka propozuar Elitës.

Për ndryshe, Elita dhe Gjiko janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar Zëri. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË