E shumë përfolura për jetën luksoze Arta Elezaj nuk po ndalet duke shijuar luksin e tepruar.

Së fundi herë u komentuar shumë për veturën e saj të re të tipit “Porsche”. Dhe jo vetëm kaq.

Edhe pse jemi në vjeshtë aktorja e njohur sipas rolit të saj të “Xhakartës” po kalon caste relaksi në Cappadokia të Turqisë, shkruan “Kosovarja”.

Se me kë i kalon dhe përjeton gjitha këto shëtitje, nga i merr gjitha ato dhurata Arta nuk ka folur asnjëherë.

Pavarësisht, thashethemeve për ndonjë lidhje të mundshme, konfirmim nga ana e saj nuk kemi pasur.

Kjo është pra jeta e saj, thjesht të kënaqet duke mos i dhënë llogari askujt./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË