Adelina Tahiri është këngëtarja e njohur e cila komentohet shumë rreth jetës private.

Ajo është e martuar dhe jeton jetën lukzose, që rrall kush e ka këtë mundësi si Adelina, shkruan “Kosovarja”.

Sot, për të është një dit e rëndësishme pasi që djali i saj Joni feston ditëlindjen e parë.

Këtë ndjesi ajo qysh herët në mengjes e shprehi në rrjetin social Instagram, e cila e uroi djalin me fjalët më të rëndësishme për të.

Në këtë imazh ku nënë e bir shihen duke u relaksuar në plazh, Adelina shkroi “Faleminderij Zotin qe te kam urime ditindjen e pare J E T A MaMiT. Shendeti dhe lumturia qofshin gjithmone me ty. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË