Pas i bëri duet me Luana Vjollcën, këngëtari australian, Faydee, ka pranuar kritika nga fansat e tij.

Para tre ditësh, këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, e ka publikuar bashkëpunimin me këngëtarin australian, Faydee.

Kënga erdhi e realizuar me videoklip dhe u pëlqye nga publiku, mirëpo ishin disa fansa të Faydee ata të cilët e kanë kritikuar.

Foto

“Zëri i Faydee është i mrekullueshëm dhe i bukur por kur këndon ajo, më dhembin veshët”, shkruan një prej ndjekësve.

“Kënga do të ishte shumë më mirë pa zërin e saj. Faydee është një artisti mrekullueshëm dhe nuk e kuptoj se çfarë e shtyu të bashkëpunonte me të”, tha tjetri./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË