U bë e njohur qysh nga fillimi i karrierës saj me publikimin e këngës “Djaloshi im”.

Po flasim për Mirsa Kërçelin, e cila ka vite që iu shkëput skenës muzikore, për të qenë sa më afër familjes, dhe duke iu përkushtuar më së shumti atyre e në veçanti fëmijëvë të saj.

Por me sa duket, asaj po i mungon skena, muzika, e sidomos publiku.

Kjo pasi që ajo përmës disa “Instastory” publikoi disa këngë e bashkëpunime të saj, siç janë, “Djaloshi im”, “Indiferent, “Punë e madhe”, “Buzën mbi buzë” dhe “Status Quo”.

Me këto postime, Mirsa na bëri të kuptojmë, se ndjen goxha nostalgji për të kaluarën, e për profesionin që e la pas dore.

Kjo mbase edhe pasi që bëri publikimin e hiteve të saj, me të cilat beri “Boom” dhe u bë edhe më e njohur falë tyre, ku mund ti dëgjoni më poshtë.

Mirsa Kërçeli

Gepostet von Albania Viral am Freitag, 7. Dezember 2018

Mirsa Kërçeli

Gepostet von Albania Viral am Freitag, 7. Dezember 2018

Mirsa Kërçeli

Gepostet von Albania Viral am Freitag, 7. Dezember 2018

Mirsa Kërçeli

Gepostet von Albania Viral am Freitag, 7. Dezember 2018

Mirsa Kërçeli

Gepostet von Albania Viral am Freitag, 7. Dezember 2018

Kujtojmë, se taniMirsa është nënë e dy djemve mjaft të bukur, të cilëve iu kushton kohën maksimale atyre. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË