Emrat e tyre tanimë janë bërë po thuajse të njohur për tërë masën e gjerë, shkruan Kosovarja.

Që të dyja njihen si nuse të dy familjeve të njohura Egzona e familjes Muqiqi kurse Ariana e asaj Fejzullahu.

Të dyja shquhen për bukurinë dhe elegancën që nuk hezitojnë ta shfaqin në çdo imazh të tyre.

Lëvizjet e tyre përcillen me mjaft kuriozitet, gardëroba, aksesorët, shëtitjet, veturat e çdo gjë luksoze që reklamojnë janë çdo herë në fokus të mediave.

Nuk mund të bësh një ndarje se cila duket më mirë, pasi që të dyja në stilin e tyre çdo herë sigurohen të marrin vëmendje.

Ndërkohë, Ariana vetëm pak ditë më parë ka marrë dhuratë nga burri i saj Ermali një veturë të tipit “Range rover”.

Së fundi është edhe Egzona ajo që ka reklamuar në veturë po të njëjtit tip.

Me këtë apo e sfidon Arianën apo dëshiron të tregojë se e para e ka psur një veturë të tillë.

Ndryshe, mangut nuk ia lënë as burrat e tyre, Ermali dhe Albatriti të cilët ndajnë po të njëjtin tip të veturave./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË