Ajo është një këngëtare mjaft e veçantë sa i përket stilit të të kënduarit dhe mënyrës së interpretimit.

Ronala Hajati vazhdimisht qëndron në qendër të vëmendjes tek publiku për shkakun se paraqitjet e saj nuk janë aspak të zakonshme qoftë nëpër videoklipe apo edhe në performanca të tjera.

E kësaj radhe ajo nëpërmjet një Insta Story është ‘ankuar’ në formë shakaje duke shkruar “Qani ju o plazhe që sme patë një ditë”.

Duket se këngëtarja është mjaft e angazhuar sa që nuk po ka kohë që të gjejë mundësinë për të pushuar në plazh. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË