Kaltrina Selimi sot feston ditëlindjen e 33-të.

Edhe pse këto vite janë thjesht numër për të, pasi që këngëtarja e njohur gjithmonë me elegancën e saj duket si vetëm po rinohet, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë ditë të veçantë ajo shkrep disa fotografi me një pamje mahnitëse, teksa shkruan “u rrita edhe unë e hajt”.

Gjithë këtë energji dhe pozitivetet Kaltrina e dëshmon me pozitën e fotografive, e cila ka ngritur duart lartë dhe me plotë buzëqeshje.

Kujtojmë, këtë verë ajo ka pasur një agjendë të ngjeshur me mbrëmje e dasma të shumta, duke realizuar një atmosferë të jashtëzakonshme. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË