Ish-Miss Kosova vazhdon akoma ta mbajë primatin e të bukurës.

Ka kaluar kohë prej kur ajo e ka dorëzuar kurorën e më të bukurës së vendit, mirëpo kjo nuk do të thotë që Afërdita Paraqada nuk po e mban bindshëm këtë primat.

Ajo është aktive nëpër rrjete sociale, sidomos llogarinë personale në Instagram e ka shumë aktive. Aty publikon imazhe të ndryshme, edhe familjare, mirëpo të gjithëve u ka intersuar ta dinë se si duket në bikini, tash pas një kohe kur edhe e ka dorëzuar kurorën e Miss-it.

Dhe Afërdita e ka shuar kureshtjen e publikut me një foto të cilën së fundmi e ka publikuar një llogarinë e saj në Instagram.

Në foton e postuar ajo shihet në bikini ndërsa pavarësisht moshës ende gëzon linja të mira trupore. Imazhi është realizuar gjatë pushimeve të saj me familje në Singapore.


MUND TË JU PËLQEJNË