Gjithmonë është e komentuar për jetën e saj private.

Adelina Tahiri, është femra më e përfolur e shoëbizit për jetën lukzose që bën, gjithmonë duke u shfaqur me veshje firmato, shkruan “Kosovarja”.

Aktivitetin e saj nuk e ndal në rrjete sociale, ngado që shkon ajo publikon imazhe duke u shfaqur gjithmonë e vetme.

Këngëtarja ka kohë që po pushon dhe sot për qudi ajo publikoi një foto të bashkëshortit, mbi të cilën vizatoi simbolin e zemrës. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË