Rashel Kolaneci bëri emër si velina e emisionit ‘Xing me Ermalin’ dhe po vazhdon të jetë një prej femrave më të përfolura shqiptare.

Me linjat që ajo ka, asnjëherë nuk mungojnë pozat e nxeta në faqen e saj të ‘Instagramit’.

Me një imazh të publikuar këtë herë, Rashel shihet pranë një pishinë, e veshur me një fustan të shkurtë ajo theksoj të pasmet ‘bombastike’.

“Vera ka filluar sot” ka shkruar Rashel në mbishkrimin e imazhit.

MUND TË JU PËLQEJNË