Shyhretja dhe vajza e saj Engjëllusha kanë filluar fuqishëm përgatitjet për këtë fundvit.

Nënë e bij janë dy fytyrat më të dashura për publikun, dukej u ndëgjuar me shumë emocion këngët që ato i publikojnë, shkruan “Kosovarja”.

Ndër të tjera, ajo që i veçon të bukurat e skenës muzikore është rëndësia që i japin pamjes së jashtme, duke u rregulluar deri në detajin më të vogël.

Në disa fotografi që po qarkullojnë në Instgram, Shyhretja e Engji duken madhështore me fustana të mrekullueshëm.

Pa dyshim, Shyhretja veçohet gjithmonë për paraqitjet e saj duke u barazuar gjithmonë me vajzat e reja. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË