Xhensila Myrtezaj është një këngëtare mjaft simpatike, e thjeshtë dhe natyrale.

Që nga debutimi i saj i parë në skenë arriti shumë shpejt ti prekë majat e suksesit, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja nga Shqipëria numëron këngë e hitë të bukura po ashtu edhe bashkëpunime që i kanë sjellë mjaft suksese.

Jo rastësisht Xhensila etiketohet si femra më e bukur në estradë, ku më origjinalitetin e saj ka dëshmuar se mbi të gjitha vlen thjeshtësia.

E sot ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me fustan të kuq, por aq bukur duket sa të ngelen sytë vecc duke e shikuar.

Çfarë do i thonit ju?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË