Marina dhe Geti kanë përfunduar pushimet në Barbados.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi këto ditë kanë shijuar në maksimum pushimet.

Dyshja si destinacion për pushime kanë zgjedhur Barbadosin, ndërsa nuk kanë kursyer fotografitë në rrjete sociale.

Ata tashmë kanë përfunduar pushimet në Barbados, ndërsa publikuan fotografi nga aeroporti.

“Mirë u pafshim Barbados”, ka shkruar Marina në imazhet ku u shfaq e veshur me xhinse dhe bluzë të bardhë. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË