Zhveshja është bërë ndër paraqitjet e saj më të zakonshmet dhe pjesë e pandashme e përditshmërisë.

Enca Haxhia, tashmë synimit të saj nuk po ik fare, dhe përkundër fjalëve që po thuhen për të nuk po ndalet aspak, shkruan Kosovarja.

Është ndër ata pak persona që nuk i bëhet vonë për kurgjo, dhe vjen ashtu si i teket dhe si dëshiron.

Zhveshje, provokime, thumbime e shumë gjëra të tjera janë parë deri më sot nga artistja, por me atë që po ia vë majën janë format e ekspozuara dhe të pangopura nga ajo.

Meqë temperaturat janë ngritur, tanimë Encës iu janë shtuar edhe më shumë arsyet për të ardhur e tillë, e që së fundi është shfaqur në bregdetet shqiptare.

Padyshim, që edhe këtë herë shkas u bërën linjat dhe format perfekte të saj t ë marrin  hov të jashtëzakonshëm dhe kaplim në të gjitha rrjetet. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË