Mahmut Ferati është vënë në siklet kur duhej zgjedhur mes dy kolegeve të tij.

Mahmut Ferati ishte protagonisti i kësaj të premte, në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”.

Këngëtari ashtu sikurse edhe të ftuarit e tjerë në këtë rubrikë, kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës.

Në një prej pyetjeve, ai para tij kishte Shkurte Fejzën dhe Shyhrete Behlulin, ku duhej zgjedhur njërën prej tyre.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 3:59 mund të mësoni përgjigjen e Mahmut Feratit.

 

MUND TË JU PËLQEJNË