Një përleshje e rëndë ka ndodhur ditë më parë në qytetin e Ferizajt, në mes një grupi të femrave dhe të meshkujve.

Nga pamjet e siguruara shihet se së pari kacafyten femrat në mes vete, pastaj në përleshje përfshihen edhe meshkujt.

Njëra nga femrat në këtë video mbetet pa ndjenja pasi një mashkull e godet atë.

Më pas shihet edhe paniku tek të pranishmit aty, ku edhe kërkohet një shishe ujë që vajza të kthjellet

Rasti ka ndodhur në parkingun e një pompe të derivateve në qytetin e Ferizajt.

MUND TË JU PËLQEJNË