Tension në mes të emisionit mes dy moderatorëve shqiptar.

Gazetari Ervin Kurti ka thumbuar moderatoren Bora Zemani.

I ftuar në “Treshat”, Kurti u pyet nga binjakët Romeo dhe Donald Veshaj nëse i duken ‘fake’ (fallco) si prezantues dhe ai ja tha në sy Borës.

“Këta të dy hajt më sepse janë edhe aktorë dhe e mbulojnë me humorin, por Bora është shumë ‘fake’,“- tha Ervini.

“Ou, pse more jam fake?”- e pyeti Bora, “Unë s’jam as e bërë.”

“Prit të të prek pak”- tha Ervini, -“Kshu e bërë s’je jo, por e thashë për batutë.”

MUND TË JU PËLQEJNË