Kënga për nënën nga Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli bëri bujë.

E gjithë kjo si shkak i akuzës së Motrave Mustafa, drejt Shyhrete Behlulit se ajo ua ka kopjuar idenë e këngës. Dje, Shyhrete Behluli dha deklaratën e saj lidhur me këngën për nënën.

Ajo tha se Motrat Mustafa duhet të më kërkojnë falje publikisht.

Po ashtu, këngëtarja u shpreh se ajo ka qenë e para e cila e ka pas temën e këngës.Lidhur me këtë një reagim ka bërë edhe nëna e Leartës, nëna e resë së Shyhretes, shkruan Gazeta Blic.

Ajo publikoi një foto në ‘Instastory‘ në të cilën shihet Shyhretja duke u ‘shfajësuar’ nga akuzat e kolegeve.

 

MUND TË JU PËLQEJNË