Gresa Behluli, emri më i suksesshëm dhe zëri më i dëshmuar deri më tani.

Ajo ka arritur që ndër vite të mbledhë para vetes një publik të gjerë, dhe të bëjë për vete me mijëra adhurues, shkruan Kosovarja.

Ndonëse në fillim u njoh si vajza e Shkurte Fejzës, tanimë është larguar nga ky term, dhe po njihet për punën e saj të pandalshme dhe projektet e njëpasnjëshme.

Po, Gresën është nga ato vajzat që asnjëherë nuk u ndal së sjelluri risi, kështu edhe duke bërë që fansat e saj të intereson edhe më tej jetës profesionale.

Jeta private e këngëtares zë një vend të rëndësishëm tek fansat, të cilët janë të interesuar gjithnjë për të e sidomos për përditshmërinë e saj.

E Gresa për këtë po arrin të i njoftojë falë paraqitjeve të saj në rrjetet sociale, ku për gjithçka tregon aty.

E duke u nisur nga fakti që është adhuruese e zjarrtë e fotografive, asaj nuk i mungon asaj postimi i tyre.

Por, me një të fundit habiti goxha shumë,pasi erdhi e mbuluar me një shallë mbi kokë, e që sigurisht ka vepruar kështu për shkak të ambientit dhe motit të ftoftë që po mbretëron jashtë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË