Modelja bukuroshe Afrona Dika është ndër femrat më të komentuara të showbizit.

Sidomos pas dasmës madhështore me këngëtarin e njohur Blero Muharremi, ngjarje kjo e cila u komentua shumë, shkruan “Kosovarja”.

Pavarësisht që është modele Afrona shfaqet në shumicën e raste thjeshtë dhe natyrale, por ka një lloj sharmi që e bën të reflektoj teper këndshëm.

Duke qenë se është aktive në rrjetet sociale modelja vazhdimisht ndanë aktivitetet e saj të përditshme.

Ajo dhe Blero po tregojnë vazhdimisht për raportin e mrekullueshëm që kanë mes vete dhe ditët e bukura të martesës.

Por nuk është vetëm Blero ai i cili i qëndron pranë Afronës dhe se ndanë çdo gjë me të.

Me një dedikim special sot ia ndreq ditën Afronës vëllau i saj Afrimi. Ai thotë se motra e saj Afrona është personi me të cilin mund të flet gjithçka dhe se është i lumtur që në jetën e tij e ka dikë të tillë.

“a person i can talk about everything glad to have you in my life”, shkruan ai krahas një imazhi të bukur me modelen./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË