Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Gëzimja komentohet shumë në media e në publik sidomos për raportin që ka më vjehrrën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, dhe sot ka publikuar një foto me të cilën na tregon ftesat e dasmës së saj madhështore që do ta bëjnë për pak muaj./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË