Arjola Demiri është aktorja e cila ka dëshmuar se Tropoja e Shqipërisë di të sjellë kaq vajza të bukura dhe të afta profesionalisht njëkohësisht, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse me role në filma e shfaqje të shumë teatrale, ajo u bë më shumë e njohur të publiku me rolin e “Xhbanes” në serialin vendor “O sa mirë”.

Tani edhe pse nuk është më pjesë e serialit, ajo po vazhdon rrugëtimin e saj si aktore e suksesshme në vend, madje edhe duke rrëmbyer çmime të ndryshme.

Bukuroshja tropojane është nënë e dy fëmijëve të cilëve krahas angazhimeve që ka nuk u mungon kujdesi i nënës.

Sot ajo sjellë një imazh së bashku me fëmijët të cilët i uron për vitin e ri shkollor, por vëmendje më shumë mori aktorja duke u dukur sikur të ishte një moshatare e tyre./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË