Tashmë, të gjithë e njohim Lulen, e cila gjithmonë  po merr vëmendje jashtëzakonisht të madhe.

Ani pse u bë e njohur kryesisht si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës, tani po njihet si gruja më e bukur dhe tërheqëse në estradë, shkruan Kosovarja.

Përveç Lules, publiku gjithmonë është interesuar që të dijë gjithmonë më shumë rreth familjes së saj, por asnjëherë nuk kemi pasur ndonjë shenjë nga ajo.

Edhe pse, prindërit ka kohë që na ka prezantuar, por me të tjerë anëtarë asnjëherë.

Por, sikur më parë, ajo sot na njofton me motrën e saj, teksa edhe e uron për ditëlindje.

Ajo që bie në sy është se nuk dihet cila është e motra këtu, pasi ose nuk ka dashur t’i ndajë, ose janë edhe binjake ose na ka lënë ne që ta qëllojmë se cila ësht vërtetë motra./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË