Këngëtarja shqiptare, Poni feston sot ditëlindjen.

Artistja e hitit “Si trëndafil”, sot ka një arsye më shumë për të festuar pasi ka ditëlindjen, shkruan lajmi.net

E deri më tani ajo ka sjell një sërë projektesh të pëlqyera dhe njihet posaqërisht për këngët labe. Zёri i saj karakteristik ka bёrё qё të cilësohet si njё nga artistet mё të mira.

Poni emri i vërtetë i së cilës është Shqiponja Karafili përveç karrierës së bujshme shquhet edhe për pamjen e saj elegante.

MUND TË JU PËLQEJNË