Që kur është prezantuar me paraqitjen e parë në skenë, është bërë një emër mjaft i dashur për publikun.

Dhe, ani pse tani nuk është fort aktive në muzikë, ajo ka filluar që të jetë më shumë aktive në rrjetet sociale, kështu duke qenë sa më afër fansave.

Është kjo këngëtarja nga Vlora, Poni, e cila kohëve të fundit ka bërë që të jetë në fokusin kryesor të mediave, me risitë e imazheve që ajo po sjell kohë pak kohe në Instagram.

E me që është kështu, ajo ka arritë që të ketë edhe një numër mjaft te konsiderueshëm të ndjekësve.

Duke u nisur nga ky fakt, Poni nuk ka se si mos t’iu qëndrojë besnikë fansave duke ndarë më ta fotografi, e video të ndryshme.

Së fundmi, ajo i sjelli një frymë të re Instagramit, duke postuar një foto, ku shihej se ishte veshur me nje fund të kaftë, e blluzë të gjelbër, ku ishte përshtatur edhe me ambientin që e rrethonte.

Besa Poni, në këtë veshje dukej mjaft elegante, ku edhe bënte dritë nën rrezet e Diellit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË