A ju kujtohet prezantuesja Pranvera Behrami? E kemi parë për vite me radhë në “RTV 21”, ku ka prezantuar emisione të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Pranvera, ka qenë edhe prezanuese e emisionit të pasditës “Bon Bon”, ku ajo prezantonte me profesionalizëm e ëmbëlsirë te veçantë.

 

Behrami, vitet e fundit po punon në “Radio Kfor”, ku po drejton emisionet në kuadër të kësaj radioje.

Pranvera, është e martuar dhe nënë e një djali tashmë të rritur. Ajo, se shpejti do të sjell në jetë edhe fëmijën e saj të dytë. Prezantuesja po duket e ëmbël si bombon. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË