Vala

E ftuar në “Entertainment Tonight”, teksa po promovonte komedinë e saj më të re, aktorja e njohur Charlize Theron u shpreh publikisht se është në kërkim të një partneri.

43-vjeçarja rrëfyer se ishte beqare prej 10 vitesh dhe tashmë e kishte të domosdoshme që dikush të shfaqej në jetën e saj.

“Kam qenë single prej 10 vitesh. Dikush duhet të marrë guximin dhe të veproj. Jam jashtëzakoshit e disponueshme”, u shpreh Charlize para kamerës.

MUND TË JU PËLQEJNË