Klea Huta dhe Elgit Doda janë martuar dje fshehtë në Marok, çka kanë befasuar të gjithë me këtë veprim.

Prezantuesja e njohur tashmë ka ndarë pamje të reja nga ceremonia e mbrëmshme, ndërsa ia kushtuar edhe disa fjalë bashkëshortit, shkruan Reporteri.net.

“Që e vogël kam ëndërruar për ty!
Që e vogël doja dikë si ti kur të isha e madhe!
Kemi kaluar ditë të mira e jo të mira, por gjithmonë të kam patur pranë e kam qenë pranë teje. Në të mirë e në të keq.
Kur flas për ne edhe ndonjë lot gëzimi mi njom faqet. Të dashuroj bashkëshorti im.
Zoti na bekoftë dhe syri i keq mos na paftë”.

MUND TË JU PËLQEJNË