Moderatorja e Top Channel Bieta Sulo ka shijuar këtë të shtunë në shoqërinë e vogëlushit të saj Kroi Art.

Ajo ka publikuar foto në rrjete sociale ku shfaqet duke shëtitur në këtë ditë me diell të voglin e saj.

Ate e shohim të veshur sportive dhe në formë të mirë fizike.

Bieta publikon gjithnjë në rrjete sociale momente nga rritja e Kroit. Aktualisht ajo prezanton emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel./Gazeta Express/


MUND TË JU PËLQEJNË