Miriam Cani ka treguar përse zgjodhën pikërisht Maldivet për t’u kurorëzuar.

Miriam Cani ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private.

Ajo ka komentuar pritjen që iu bë Albanit nga publiku në koncertin që e mbajti në Prishtinë si dhe zbuloi detaje rreth shtatzënisë së dytë.

Po ashtu, këngëtarja foli edhe për kurorëzimin që e bëri me Albanin kohë më parë në Maldive, duke treguar kështu përse zgjodhën pikërisht këtë vend.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për të mësuar se çfarë tha Miriam Cani.

MUND TË JU PËLQEJNË