Dihet që rrjetet sociale janë bërë mjetet më të mira komunikuese për secilin individ në shoqërinë tonë.

Çdo kush që ka diçka të re për të treguar e bën përmes tyre, e sidomos kjo teknologji është e prekur më së shumti nga fytyrat publike, shkruan Kosovarja.

Secili këngëtar informon dhe poston gjithçka aty, e hiç më ndryshe nuk vepron as ylli gjakovar Yllka Kuqi.

Gjakovarja konsiderohet si ndër këngëtarët më aktivë, që iu rri afër dhe besnikë dhe aty fansave të saj.

Kjo sepse edhe aty arrin të pëlqehet për çfarëdo fotografi dhe risi që sjell për të tjerët, sepse di si të vijë dhe t’iu përshtatet shijes të të gjithëve.

E, përderisa një pjesë e madhe e duan dhe adhurojnë për atë që është, dikush tjetër po del ta kritikojë për aktivizimin e tepërt që ka në faqen e saj.

Por, Yllka si yllkë, duke ia dalur gjithmonë me çdo gjë, edhe këtë herë arriti t’ia mbyllë gojën me fjalët që do ti shihni në vijim. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË