Nëna e këngëtareve Nora e Era Istrefi, Syzana, ndonëse nuk është në lule të rinisë, ende duket mjaftë bukur, shkruan “Kosovarja”.

Por, Nora Istrefi nuk e ka fotografuar në momentin më të përshtatshëm të ëmën, madje këtë foto që nuk duket se është ndër më të bukurat e saj, e ka postuar në Instagram.

A thua, çfarë i ka thënë Syzana të bijës pasi e pa këtë foto të saj në adresën me shumë ndjekës të Nores?

Marrëdhënia e Syzanës me të bijat është e jashtëzakonshme, ato shihen shpesh nën shoqërinë e njëra tjetrës dhe duken tamam si shoqe, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË