Orhidea Latifi, e njohur nga publiku si Kida, nofkë kjo që tashmë e identifikon, është ndër këngëtaret që e ka merituar pozitën e saj në muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Kida, ka një listë të gjatë këngësh, thuajse të gjitha hite të dëgjuara nga publiku.

Këngëtarja ka një agjendë mjaftë të ngarkuar me mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit, andaj shpesh i bije të fle nëpër hotele të ndryshme.

Në hotele, Kida fle me trenerka dhe jo me pizhama. A thua pse?

Përndryshe, këngëtatja po duket mjaftë bukur edhe në këtë foto.

MUND TË JU PËLQEJNË