Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, është një ndër personazhet më tërheqëse dhe me zërin e saj unik tek publiku jonë.

Por diqka më ndryshe për këtë fundvit, shikuesit nuk patën mundësinë të shijojnë muzikën e saj në programet e fundvitit, shkruan Kosovarja.

Çdo herë me pamje nga më të ndryshmet, me stilin dhe elegancën e saj ka bërë buj në emisionet që ishte prezente.

Kjo mungesë e saj zgjoi kureshtjen për të gjithë audiencën se pse pikërisht ajo mungoi në të gjitha programet festive, dilema mes asaj që nuk morri ftesë nga emisionet televizive apo ishte vet dëshira Leonorës që të mos merr pjesë në emisionet e fundvitit.

Kujtojmë, se ajo para disa dite ishte qëndroi në Budapest, ku ishte prezente së bashku me vëllaun e saj i cili tash e një kohë vijon punën në ambasadën e Kosovës në Hungari./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË