Ndryshimet drastike tek këngëtaret tona po i shohim shpesh kohëve të fundit. E listës së këtyre ndryshimeve po i prinë këngëtarja Dafina Zeqiri, shkruan “Kosovarja”.

Mangut nuk po ia lënë as të tjerat, sidomos në këtë sezonës të verës, ku edhe anagazhimet e tyre në muzikë janë më të shumta.

Në këtë listë hynë edhe këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi. Ajo së fundi ka ndryshar stilin e flokëve duke i shkrtuar ato.

Një stil ky që po pëlqehet shumë e sidomos Ryvës po i ka shumë hije. Ajo gjihmonë është shquar për elegancën dhe stilin unik, kurse tani po befason edhe me linjat perfekte fizike që ka arritur ti formësoj.

Me këto flokë dhe këtë stil veshje në këtë imazh, Ryva ska si të duket më bukur.

Duke e parë sa e veçantë e sharmante po paraqitet kohëve të fundit, dikush edhe mund të pyes se pse nuk e bëri këtë ndryshim më herët këngëtarja?!/Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË