Shpesh, gratë e këngëtarëve po arrijnë të tërheqin më shumë vëmendja sesa bashkëshortët e tyre të famshëm. Kjo, tashmë është e ditur dhe mjaftë e hasur në vendin tonë.

Kështu po ndodh edhe me Fjolla Svircdn, bashkëshorten e këngëarrit Alban Mehmeti, e cila shpesh është në fokusin e gazetarëve të medias rozë, shkruan “Kosovarja”.

Çka postoj? Çka tha? Çka shkruajti? Ku ishte?Çka kishte veshur? Këto janë disa nga gjërat e zakonshme që prodhojnë lajm.

Foto e fundit e Fjolles e postuar në Instagram ka marrë shumë pëlqime e komente nga ndjekësit e saj.

E shoqja e Albanit, nënë e dy femijëve duket bukur në të fustan të bardhë, por vëmendje marrin këmbët e saj që po i vizllojnë kaq shumë./ Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË