E bukur edhe kështu.

Këngëtarja Mimoza Shkodra gëzon interesim të madh nga publiku shqiptar, qoftë për projektet muzikore, ashtu edhe për jetën e saj private, shkruan “Kosovarja”.

Po ashtu, ajo qendër e vëmendjes vazhdon të jetë për pamjen fizike, duke u paraqitur çdo herë e më e bukur.

Jemi mësuar gjithmonë ta shohim të rregulluar dhe të grimosur, këtë herë Mimoza publikoi fotografi pa pikë grimi.

Me një seriozitet në fytyrë dhe me natyralitetin e saj Mimoza duket një femër e çiltër në këtë imazh. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË