Modelja, Afrona Dika së bashku me dy këngëtaret tashmë të njohura për publikun Engjëllusha Salihu dhe Aida Doci, po përballen me një situatë të njejtë.

Në imazhet e fundit që kanë postuar në Instagram, secila pozon vetëm por me arsye të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Afrona Dika, e veshur me një këmishë të zezë e rregulluar mjaft bukur por e shoqëruar vetëm me në pjatë afër vetës, ku i dihet është duke e pritur dikë apo jo.

Ndërsa këngëtarja Aida Doçi, shfaqet me një fytyrë të vrazhdë duket sikur gati po e pret dikë pasi edhe shikimin e ka krejt në anën tjetër, gjëja e vetme me të cilën po shoqërohet është një gotë qaji.

E, këngëtarja Engjëllusha Salihu, krejtësisht ndryshe, na lë pa koment me stilin dhe elegancën që ka në këtë foto.

Ajo e shoqëruar me një filgjan kafe duket sikur po e pret dikë, këtë e dëshmon edhe buzëqeshja në fytyrën e saj.

Çfarë mendoni, kanë shfrytëzuar rastin që gjatë pritjes të shkrepin nga një foto apo nga vet dëshira u shfaqën kështu.? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË