Vajza e këngëtarit Besart Halimi sot feston ditëlindjen.

Dita e sotme ka një rëndësi të veçantë në jetën e këngëtarit Besart Halimi.

Sot vajza e tij dhe e Jana Podrimaj-t ka gëzuar dy vjetorin e lindjes.

E si mund të mungonin urimet nga dy prindërit, ‘Urime ditelindjen qika jeme. Te dua shume’ ishin fjalët e këngëtarit.

Madje këngëtari ka publikuar edhe disa fotografi nga festa e ditëlindjes së Kaia-s. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË