Sonte është nata më e rëndësishme për aktoren e njohur Fiona Gllavicën, e njohur më shumë si Pajtesa.

Ajo është martuar sot me Arbnor Pacollin, kështu duke e kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan Kosovarja.

Pas shumë pritjeve nga publiku, dalin pamjet e para nga atmosfera që po mbretëron aty në këtë natë të tyre.

Ne iu ftojmë ti ndiqni, dhe të shikoni se Fiona po që na është bërë një nuse e mrekullueshme, dhe po duket sikur një princeshë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË