Ka disa javë që reperi Stresi dhe e fejuara e tij Kejsi i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Dyshja nuk ka bërë të ditur arsyen e ndarjes, mirëpo gjithçka e përbashkët e tyre në rrjete sociale është fshirë.

“IconStyle” ka siguar bisedën e fundit të çiftit, ndërsa përshëndesin njëri-tjetrin në mënyrë tejet paqësore. Është Kejsi ajo që kërkon nga Stresi të kujdeset për veten, dhe mos t’i lë të tjerët të përfitojnë nga ai.

Duket se çifti janë ndarë në formë miqësore dhe pa keqkuptime./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË