Është prezantuar dokumentari i Rita Orës të cilin e ka realizuar në Kosovë.

Këngëtarja Rita Ora ishte së fundmi në Kosovë me një mision bamirësie së bashku me UNICEF-in.

Ajo ka vizituar disa qendra fëmijësh dhe të rinjsh, si dhe një nga lagjet më të varfra në qytetin e Ferizajt.

Soccer Aid e ka realizuar një dokumetar për UNICEF-in dhe pjesë e tij është edhe këngëtarja shqiptare, njëherësh ambasadore e kësaj organizate, Rita Ora./Lajmi.net/

 

MUND TË JU PËLQEJNË