Edhe një super hit iu është bashkëngjitur skenës muzikore.

Është fjalë për Gilin, e cila vetëm para disa minutave ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Fustani”, shkruan Kosovarja.

Si gjithmonë teksti dhe muzika është bërë nga Iliri Berani, ndërsa orkestrimi nga Florent Boshnjaku.

Me ardhjen e kësaj kënge të re, Gili përsëri dëshmoi se përveç zërit magjik, di të zgjedhë edhe sekuencat e mrekullueshme, gjë që e bëjnë të dallohet çdo herë nga të tjerët. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË