Këtë vit kanë qenë së bashku pothuajse në çdo aheng familjar.

Këngëtarët, Alban Mehmeti dhe Kaltrina Selimi këtë verë ishin mjaft të angazhuar në ahengje të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Dhe tani, dyshja kanë sjell edhe një potpuri së bashku, në kuadër të xhirimeve të festave të fundvitit.

Kaltrina ka befasur me dukjen e saj, e që kaq seksi se kishim parë asnjëherë.

Sido që të jetë, pritet që kjo potpuri të mirëpritet nga publiku, edhe pse artistët kanë sjell edhe disa të tjera më herët.

MUND TË JU PËLQEJNË