Publikohen pamjet nga kamerat e sigurisë, si ndodhi aksidenti i rëndë në Prishtinë.

Janë publikuar pamjet e aksidentit të rëndë që ka ndodhur sot në Prishtinë ku u lënduan tre persona.

Pamjet e publikuara janë nga kamerat e sigurisë së një lokali afër rrugës ku ndodhi aksidenti.

Kamioni i kompanisë “Pastrimi” nuk ka mundur të frenonte dhe për pasojë është përplasur me disa vetura.

MUND TË JU PËLQEJNË